Hakkımızda

Üret Çelik

1981 yılında kurulmuştur. Paslanmaz mutfak eşyaları üretiminde kullanılan kalıpların imalatını yapmaya başlamıştır.
1988 yılında kalıp üretimi yanında endüstriyel mutfak eşyaları üretimine başlamıştır. 1996 yılında elektrikli ev tipi ve endüstriyel mutfak eşyalarını üretimine katmıştır.
2000 yılından sonra İstanbul İkitelli Organize San. Bölgesindeki üretim tesisine taşınmış ve ürün yelpazesini genişletmiştir. 
Günümüzde, makine parkı ve üretim tekniklerini geliştirerek 300’ün üzerinde ürün çeşidiyle, müşterilerine hizmet vermekte, üretim kapasitesinin %50’sini ihrac etmektedir.
Firmamız son dönemde müşteri talepleri ve sektör ihtiyaçları doğrultusunda yapılmakta olan AR-GE çalışmaları neticesinde yeni ürünler geliştirmeye devam etmektedir.

ÜRET ÇELİK MUTFAK EŞYALARI SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. Yakın zamanda yeni bir üretim tesisi, yeni ürünler ve yenilikçi ekibiyle siz değerli müşterilerimize hizmet vermeye, sektördeki haklı yerini daha da yükseltmeye devam edecektir.

CE Belgelerimiz

Sektörde Lider Firma

Üret Çelik

Mutfak eşyası üretimi konusunda sektöründe lider olan Üret Çelik şirketi müşterilerinin memnuniyetini sağlayabilmek açısından yüksek bir efor sarfetmektedir.

Dünya Tanınırlığı

Şirketimiz birçok ülkede boy göstermektedir.

En İyi Kalite

Üret Çelik ile birlikte en kaliteli ürünlere sahip olma fırsatı!

En İyi Fiyat

Kalite ve uygun fiyatın adresi bizim şirketimizden geçmektedir.

Güvenli

Şirketimizin ürünleri oldukça güvenli ve daima kullanışlıdır.

Translate »